Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Dworzec Błonie
kierunek:
Tatrzańskie
0
54
1
54
2
54
AŁ
3
54
AŁ
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
52
23
54
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia