Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32N
Brzozowa / Bielicka
kierunek:
Tatrzańskie
0
05
1
05
2
05
3
05
AŁ
4
05
AŁ
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
05
A - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia