Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Fordońska / Wiadukt
kierunek:
Tatrzańskie
0
43
1
43
2
43
3
43
ŁC
4
43
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
43
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia