Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33N
Fordon Rynek
kierunek:
Tatrzańskie
0
44
1
44
2
44
3
44
ŁC
4
44
ŁC
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44
Ł - kurs wydłużony do pętli Łoskoń / Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Łoskoń / Zajezdnia