Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
36N
Plątnowska / Przejazd
kierunek:
Nakielska / Lisia
0
53
1
2
53
3
53
BE
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
53
B - kurs wydłużony do pętli Belma
E - Kurs do przystanku Belma