Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
73
Stomil
kierunek:
Kapuściska
4
21
5
25
6
15
7
15
27
AŁr
8
15
9
14
10
16
11
28
12
28
13
28
14
12
AŁr
35
15
12
AŁr
30
16
12
r
30
17
29
18
47
19
59
20
21
26
22
28
23
24
A - Kurs do przystanku Łęgnowo
Ł - kurs skrócony do pętli Łęgnowo
r - tylko w dni nauki szkolnej