Fieldorfa-Nila
- Raków - Dworzec Pkp
- Plac Orląt Lwowskich
- Aleja Pokoju
- Estakada
- Powstańców Śląskich
- + Zajezdnia Mpk
- + Zajezdnia Mpk
- Równoległa
- Ostatni Grosz
- Rondo Mickiewicza
- Dworzec Pks
- Dworzec Główny Pkp
- II Aleja Najświętszej Maryi Panny
- Jasnogórska
- Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
- Politechnika
- Hala Polonia
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Promenada Niemena
- Iwaszkiewicza
- Baczyńskiego
- Fieldorfa-Nila
Raków - Dworzec Pkp
- Fieldorfa-Nila
- Baczyńskiego
- Iwaszkiewicza
- Promenada Niemena
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Hala Polonia
- Politechnika
- Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
- II Aleja Najświętszej Maryi Panny
- Dworzec Główny Pkp
- Dworzec Pks
- Rondo Mickiewicza
- Ostatni Grosz
- Równoległa
- + Zajezdnia Mpk
- + Zajezdnia Mpk
- Powstańców Śląskich
- Estakada
- Aleja Pokoju
- Plac Orląt Lwowskich
- Raków - Dworzec Pkp