Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Jaskrów - Starowiejska
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
5
06
6
06
57
7
56
8
9
06
10
11
06
12
13
01
14
11
15
06
16
06
A
17
06
18
19
06
20
21
08
22
23
24
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum