Kukuczki
- Raków - Dworzec Pkp
- Prusa
- Stary Raków
- Stadion Raków
- Żarecka
- Bohaterów Katynia
- Bohaterów Katynia
- Jesienna - Szkoła
- Jesienna
- Sportowa
- Wrzosowiak
- Orkana - Szkoła
- Bukowa
- Kasztanowa
- D.H. Sezam
- Estakada
- + Zajezdnia Mpk
- Powstańców Śląskich
- + Zajezdnia Mpk
- Równoległa
- Ostatni Grosz
- Rondo Mickiewicza
- Dworzec Pks
- II Aleja Najświętszej Maryi Panny
- Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
- Politechnika
- Hala Polonia
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Promenada Niemena
- Iwaszkiewicza
- Baczyńskiego
- Fieldorfa-Nila
- Bacewicz
- Michałowskiego
- Starzyńskiego
- Kosmowskiej
- Witosa
- Kukuczki
Raków - Dworzec Pkp
- Kukuczki
- Witosa
- Kosmowskiej
- Starzyńskiego
- Michałowskiego
- Bacewicz
- Baczyńskiego
- Iwaszkiewicza
- Promenada Niemena
- Polskiego Czerwonego Krzyża
- Hala Polonia
- Politechnika
- Aleja Jana Pawła II - Uniwersytet
- D. H. Centrum
- Dworzec Główny Pkp
- Dworzec Pks
- Rondo Mickiewicza
- Ostatni Grosz
- Równoległa
- + Zajezdnia Mpk
- + Zajezdnia Mpk
- Powstańców Śląskich
- D.H. Sezam
- Kasztanowa
- Bukowa
- Orkana - Szkoła
- Wrzosowiak
- Sportowa
- Jesienna
- Jesienna - Szkoła
- Bohaterów Katynia
- Stadion Raków
- Stary Raków
- Prusa
- Raków - Dworzec Pkp