4 | 46z |
5 | 21 |
6 | 21 | 56z |
7 | 20 |
8 | 00s | 20p |
9 | 21zp |
10 | 21p |
11 | 21p |
12 | 21zp |
13 | 21p |
14 | 20p |
15 | 20zp |
16 | 20p |
17 | 21p |
18 | 21zp |
19 | 21pa |
20 | 21 |
21 | 21a |
22 | 19a |
s - kursuje w dni nauki szkolnej
z - kurs do Krzyszczewa
p - kurs przez ul.Pałucką (Galeria Gniezno)
a - kurs do przystanku Gdańska (pętla)