Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Kokociniec Płochy
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
5
20
55
6
25
55
7
25
55
8
25
55
9
25
55
10
55
11
55
12
55
13
25
55
14
25
55
15
25
55
16
25
55
17
25
55
18
21
19
20
20
17
21
17
22
17
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy