Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Tąpkowice Szkoła
kierunek:
Bytom Dworzec
4
36
5
34
6
36
7
36
8
34
A
9
06
10
36
11
12
36
13
36
14
15
08
16
36
17
37
18
19
20
08
21
08
22
23
03
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park