Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Bizja
kierunek:
Bytom Dworzec
4
40
5
39
6
41
7
41
8
39
A
9
11
10
41
11
12
41
13
41
14
15
13
16
41
17
42
18
19
20
12
21
12
22
23
07
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park