Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
20
Bytom Łużycka
kierunek:
Pyskowice Szpitalna
3
29
4
04
24
54
5
21
6
07
42
7
26
A
8
26
A
9
21
A
10
21
11
21
12
21
13
21
14
01
A
31
15
31
16
21
17
31
18
31
19
29
A
20
29
A
21
29
A
22
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Boniowice Szkoła