Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Dzierżonia
kierunek:
Ławki Pętla
7
01
8
9
01
10
11
01
12
13
01
14
15
01
16
17
01
18
19
01
A
20
21
01
22
01
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół