Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Siemianowice Głowackiego
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
5
41
6
11
41
7
11
41
8
11
41
9
11
41
10
11
41
11
11
41
12
11
41
13
11
41
14
11
41
15
11
41
16
11
41
17
11
41
18
11
41
19
10
A
40
20
40
21
40
22
35
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada