Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
222
Michałkowice Park Górnik
kierunek:
Siemianowice Budowlana Końcowy
4
53
5
6
33
7
43
8
9
23
10
11
08
12
53
13
14
38
15
08
16
17
28
18
19
08
20
53
21
22
33
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Siemianowice Konopnickiej