Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Czeladź Osiedle Słoneczne
kierunek:
Kosztowy Pętla
4
58
5
6
18
7
18
8
18
9
18
10
18
11
18
12
18
13
18
14
18
15
18
16
18
17
18
18
18
19
58
20
58
21
58
A
22
33
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia