Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Bytom Łużycka
kierunek:
Kochłowice Kopalnia Śląsk
4
14
5
44
6
7
34
8
39
9
10
11
12
49
13
44
14
34
15
44
16
24
54
17
18
19
54
20
54
21
39
22
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta