Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Szałasowizna
kierunek:
Mydlice Pętla
9
04
10
11
12
41
13
14
51
15
16
17
06
18
19
20
09
21
22
39
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum