Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Strzemieszyce Aleja Za Remizą
kierunek:
Mydlice Pętla
9
06
10
11
12
43
13
14
53
15
16
17
08
18
19
20
11
21
22
41
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum