Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Staszic Świerkowa
kierunek:
Mydlice Pętla
9
19
10
11
12
56
13
14
15
06
16
17
21
18
19
20
24
21
22
54
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum