5 | 11B | |
6 | 03C | |
7 | 21 | |
8 | 23 | |
9 | 23 | |
10 | 19A | |
11 | ||
12 | 23 | |
13 | ||
14 | 53 | |
15 | 57 | |
16 | ||
17 | 58 | |
18 | ||
19 | ||
20 | 15 | |
21 | 06B | 43A |
22 | ||
23 | 08A |
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tarnowskie Góry Dworzec
C - Kurs do przystanku Żyglin Kościół
B - Kurs do przystanku Miasteczko Śląskie Huta
A - Kurs do przystanku Tarnowskie Góry Dworzec
C - Kurs do przystanku Żyglin Kościół
B - Kurs do przystanku Miasteczko Śląskie Huta