5 | 06B | 58C |
6 | ||
7 | 16 | |
8 | 18 | |
9 | 18 | |
10 | 14A | |
11 | ||
12 | 18 | |
13 | ||
14 | 48 | |
15 | 52 | |
16 | ||
17 | 53 | |
18 | ||
19 | ||
20 | 10 | |
21 | 01B | 38A |
22 | ||
23 | 03A |
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tarnowskie Góry Dworzec
C - Kurs do przystanku Żyglin Kościół
B - Kurs do przystanku Miasteczko Śląskie Huta
A - Kurs do przystanku Tarnowskie Góry Dworzec
C - Kurs do przystanku Żyglin Kościół
B - Kurs do przystanku Miasteczko Śląskie Huta