Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
617
Grzybowice Bumar
kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
23
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Zajezdnia