Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
665
Chorzów Stary Kościół
kierunek:
Przełajka Pętla
6
43
7
8
9
43
10
11
12
43
13
14
15
43
16
17
18
43
19
20
21
43
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy