Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Kościół
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
23
5
34
A
6
7
00
53
A
8
9
10
41
11
12
13
14
15
07
16
17
18
19
19
20
44
A
21
22
23
09
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla