Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Zabrzeg
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
24
5
35
A
6
7
01
54
A
8
9
10
42
11
12
13
14
15
08
16
17
18
20
19
20
45
A
21
22
23
10
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla