Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
690
Zagórze Aleja Paderewskiego
kierunek:
Gołonóg Zajezdnia
4
50
B
5
44
B
6
59
7
55
8
9
11
10
21
11
41
12
13
01
B
14
24
15
40
16
31
17
31
18
24
19
37
20
59
B
21
22
24
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tworzeń Huta Katowice