Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
690
Dębowa Góra Lipowa
kierunek:
Gołonóg Zajezdnia
4
36
B
5
30
B
6
45
7
41
8
57
9
10
07
11
27
12
47
B
13
14
07
15
26
16
17
17
17
18
07
19
20
20
45
B
21
22
07
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tworzeń Huta Katowice