Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
695
Murcki Dolina Murckowska
kierunek:
Szopienice Szpital Geriatryczny
5
56
6
56
7
56
8
56
9
56
10
56
11
56
12
56
13
56
14
56
15
56
16
56
B
17
56
C
18
56
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Szopienice Kościół
C - Kurs do przystanku Giszowiec Kościół