Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
738
Mierzęcice Ośrodek Zdrowia
kierunek:
Świerklaniec Park
5
09
A
6
25
A
7
8
11
9
21
10
11
12
46
A
13
14
59
A
15
16
41
17
44
18
19
14
20
14
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tarnowskie Góry Dworzec