Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
4
58
5
40
6
30
7
00
25
8
15
9
05
45
10
20
11
05
39
12
25
13
05
45
14
20
15
05
45
16
25
17
10
45
18
20
19
10
54
20
49
21
22
32
A
23
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sosnowiec Dworzec PKP