Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
92
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Helenka Elzab
6
10
7
12
8
15
A
9
15
A
10
11
22
12
17
13
17
14
17
15
17
16
17
17
15
A
18
20
A
19
18
20
23
21
18
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec