Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Chorzów Łagiewnicka
kierunek:
Helenka Elzab
7
01
8
9
06
A
10
11
11
12
13
06
14
15
06
16
17
06
A
18
19
10
20
21
10
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec