0 | 04C |
1 | 02 |
2 | 02 |
3 | 02 |
4 | 02C |
5 | 02 | 26C |
6 | 06 | 46 |
7 | 26C |
8 | 06 | 46 |
9 | 26C |
10 | 06 | 46 |
11 | 26C |
12 | 06 | 46 |
13 | 26C |
14 | 06 | 46 |
15 | 26C |
16 | 06 | 46 |
17 | 26C |
18 | 06 | 46 |
19 | 26C |
20 | 06 | 46C |
21 | 26 |
22 | 06 | 46 | 57C |
23 | 24 |
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Ostrowy Górnicze Pomnik