0 | 17C |
1 | 15 |
2 | 15 |
3 | 15 |
4 | 15C |
5 | 17 | 41C |
6 | 21 |
7 | 01 | 41C |
8 | 21 |
9 | 01 | 41C |
10 | 21 |
11 | 01 | 41C |
12 | 21 |
13 | 01 | 41C |
14 | 21 |
15 | 01 | 41C |
16 | 21 |
17 | 01 | 41C |
18 | 21 |
19 | 01 | 41C |
20 | 21 |
21 | 01C | 41 |
22 | 21 |
23 | 01 | 10C | 37 |
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Ostrowy Górnicze Pomnik