Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Olimpijska
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
17
07
A
18
19
20
21
22
57
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia