Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Bytom Plac Sikorskiego
kierunek:
Bytom Powstańców Śląskich
4
41
5
17
37
6
17
37
7
31
57
8
37
9
17
51
10
00
17
37
57
11
17
37
12
11
17
37
57
13
17
37
14
11
17
37
57
15
17
37
57
16
17
37
17
11
37
18
17
37
19
17
37
20
11
37
21
17
37
22
17
37
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy