Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
T6
Łagiewniki Szyby Rycerskie
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
4
02
D
14
40
E
5
55
6
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego