Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Biskupice Ziemska
kierunek:
Chorzów Rynek
3
30
40
4
12
30
5
6
7
8
9
26
A
10
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski