Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Zabrze Słowackiego
kierunek:
Chorzów Rynek
3
12
22
54
4
12
5
6
7
8
9
07
A
10
07
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Stadion Śląski