Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Bytom Łagiewnicka
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
0
03
B
36
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
26
18
06
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia