Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32
Tumlin / Wykień II
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
30
5
00
p
51
p
6
37
p
7
49
8
48
9
48
p
10
11
00
12
12
13
17
p
14
18
p
15
17
p
16
24
17
25
18
23
p
19
20
23
21
22
14
23
57
Bb
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
p - kurs przez Kostomłoty Pętla do Dworca Autobusowego
b - kurs przez Kołomań do przystanku: Czarnowska