Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
47
Sandomierska I
kierunek:
Krajno
4
05
5
04
46
z
6
36
z
7
8
33
Ac
9
32
10
11
12
13
13
14
15
00
Ac
19
16
04
17
05
18
48
Ac
19
43
20
21
18
z
A - Kurs do przystanku Cedzyna Cmentarz
z - przez Cedzynę Zalew
c - kurs do Cedzyny Cmentarz