Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Kilińskiego 66 Nż (Kazimierz)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
25
B
5
15
B
6
08
B
32
B
56
B
7
8
08
B
9
20
B
10
32
B
11
44
B
12
55
B
13
14
08
B
15
19
B
16
32
B
17
20
B
18
55
B
19
55
B
20
21
15
B
22
15
B
23
35
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)