Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Piłsudskiego - Konstytucyjna
kierunek:
Rojna
0
12
B
42
B
1
12
B
42
A
2
12
B
42
A
3
12
B
42
B
4
12
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
42
A
23
12
B
42
A
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)