Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
4
Mościckiego
kierunek:
Elizówka - Giełda / Elizówka / Dys - Wąwozowa
4
38
5
20
6
20
7
20
8
22
9
22
10
22
11
22
12
22
a
13
22
14
22
15
22
16
22
a
17
22
18
22
19
22
a
20
21
21
20
a - kurs wydłużony do przystanku Elizówka,