8 |
Al. Rodła
kierunek:
Osiedle Południe-Wybickiego |
10 | 30S |
11 | 30S |
12 | 30S |
13 | 30S |
14 | 30S |
15 | 30S |
16 | 30S |
17 | 30S |
S - kursuje od 01 VI do 31 VIII
8 |
Al. Rodła
kierunek:
Osiedle Południe-Wybickiego |
10 | 30S |
11 | 30S |
12 | 30S |
13 | 30S |
14 | 30S |
15 | 30S |
16 | 30S |
17 | 30S |