5 | 14 | 34 | 54 |
6 | 14 | 32 | 47 |
7 | 02 | 17 | 32 | 47 |
8 | 02 | 30 |
9 | 00 | 30 |
10 | 00 | 30 |
11 | 00 | 30 |
12 | 00 | 30 |
13 | 00 | 30 | 57 |
14 | 12 | 27 | 42 | 57 |
15 | 07L | 32 | 42 | 57 |
16 | 02L | 25 | 40 | 55AD |
17 | 10 | 25AD | 40 |
18 | 00L | 49 |
19 | 29 |
20 | 09 | 39 |
21 | 19 |
22 | 10L | 49AD |
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny
D - Kurs do: Dworzec Główny
L - Kurs do Pieczewo przez Indykpol